• Dear Guest,

    You're browsing our forum as a Guest meaning you can only see a portion of the forum in read-only mode.
    To view all forum nodes and be able to create threads/posts please register or log-in with your existing account.

    TwinStar team

Horde CZ/SK guild

Egeria

Authorized
Joined
Feb 21, 2009
Zdravím,

Rád bych se zeptal zda-li se bude zakládat nějaké CZ/SK guilda :) Něco jako byla Out of Memory na K2.

Kdyby se něco skládalo tak bych se rád připojil.

Vermelen - Shadow Priest (eventuélně holy)
 
Zdravím,

Rád bych se zeptal zda-li se bude zakládat nějaké CZ/SK guilda :) Něco jako byla Out of Memory na K2.

Kdyby se něco skládalo tak bych se rád připojil.



Vermelen - Shadow Priest (eventuélně holy)

Ahoj, ano budem zakládat českou guildu na Alianci :) rádi tě přivítáme
 
Nazdar, rozhodně bude, jak už psal Killy v cz/sk topicu, momentálně půjde spíše o sjednocení české populace na Kronosu, jak se to dál vyvrbí, to uvidíme.
 
škoda že jdete na alianci, tu jsem hrál skoro vždy (krom ofiku a chvilky na K2). Proto půjdu na hordu, pokud bude mít někdo zájem můžem udělat něco dokupy na hordě a uvidíme, na raidy to stejně nevypada a na takové to občasné hraní to bude stačit :)
 
Zdravím, tiež by som sa pridal do CZ/SK gildy. Mali by ste ešte miesto?

Ahoj, jistě budeme se těšit :)

- - - Updated - - -

škoda že jdete na alianci, tu jsem hrál skoro vždy (krom ofiku a chvilky na K2). Proto půjdu na hordu, pokud bude mít někdo zájem můžem udělat něco dokupy na hordě a uvidíme, na raidy to stejně nevypada a na takové to občasné hraní to bude stačit :)

Na hordě skoro žádná česká popka nebude ani guilda pokud vím. Alianci jsme se rozhodli zvolit protože to vypadá že horda bude početnější tak kvuli balanci. Byli bysme rádi kdyby se česká a slovenská komunita rozhodla pro alianci protože tam budem asi jediná cz/sk guilda tak at jsme konkurenceschopní :)
 
Byli bysme rádi kdyby se česká a slovenská komunita rozhodla pro alianci protože tam budem asi jediná cz/sk guilda tak at jsme konkurenceschopní :)

tvl, od zacatku spatne, proc by se cz/sk komunita mela povazovat za konkurenci cizincu proboha? to je presne ta priposranost a neochota, kvuli ktery od tyhle party davam ruce pryc a to jsem toho zazil dost na K1 a K2
 
tvl, od zacatku spatne, proc by se cz/sk komunita mela povazovat za konkurenci cizincu proboha? to je presne ta priposranost a neochota, kvuli ktery od tyhle party davam ruce pryc a to jsem toho zazil dost na K1 a K2

Asi jsi to špatně pochopil, konkurence ve zdravém slova smyslu v počtu hráčů a pve případně . Co je natom jako špatného ? Jinak konkurence guild né komunit asi neumíš číst. Nevím co je kde připosraného a kde vidíš neochotu ? Nejsi ty něco jako Sivul ?

- - - Updated - - -

To že chci hrát s cz/sk hráčema s kterýma si pokecám atd je připosranost a neochota ? Ok chceš mezinárodní guildu tak si tam jdi ale nemusíš sem psát takové sivuloviny.
 
klidek, klidek.. vod Sivula ruce dal :D pokud se nepletu, tak Sivul byl pro cz/sk guildu

pokecat si muzes i s lidma co nejsou cz/sk, to zaprvy

guilda ma slouzit k lepsi fungovani v MMO svete, tedy predevsim ke zvladnuti nastrah jako group questy, dungeony a predevsim raidy, coz v guilde zalozene strikne na narodnosti bude podstatne slozitejsi, to zadruhe

priposranost vidim v tom, ze jde o mezinarodni server a tahle narodostni segregace je proste proti jeho principu. je jednadvacate stoleti, vsude same multikulti, chcete fungovat na serveru plnym cizincu, ale pritom si hrat na svem malomestskem pisecku.

jak je libo, nikomu to neberu, ale myslim si, ze tahle kritika je opravnena. navic ty "argumenty", co pises..
Jinak konkurence guild né komunit asi neumíš číst
..nejak nevidim rozdil, kdyz zalozis guildu na zaklade komunity/narodnosti :lol:
...shana shodit me, nebo sivula..
no jenom jsi me utvrdil..
 
klidek, klidek.. vod Sivula ruce dal :D pokud se nepletu, tak Sivul byl pro cz/sk guildu

pokecat si muzes i s lidma co nejsou cz/sk, to zaprvy

guilda ma slouzit k lepsi fungovani v MMO svete, tedy predevsim ke zvladnuti nastrah jako group questy, dungeony a predevsim raidy, coz v guilde zalozene strikne na narodnosti bude podstatne slozitejsi, to zadruhe

priposranost vidim v tom, ze jde o mezinarodni server a tahle narodostni segregace je proste proti jeho principu. je jednadvacate stoleti, vsude same multikulti, chcete fungovat na serveru plnym cizincu, ale pritom si hrat na svem malomestskem pisecku.

jak je libo, nikomu to neberu, ale myslim si, ze tahle kritika je opravnena. navic ty "argumenty", co pises..

..nejak nevidim rozdil, kdyz zalozis guildu na zaklade komunity/narodnosti :lol:

no jenom jsi me utvrdil..

Odjakživa si i na Offi serverech rusové, cz/sk amíci a ostatní zakládali svoje guildy. Nevím kde si přišel na tom že princip mezinárodního serveru je v tom že všichni si budou hrát se všema. Nikomu nikdo nebrání si chodit dungy atd s lidma mimo guildu. To bys rovnou mohl jít o stránku vedle a Nadávat němcům že budou dělat německou guildu pak těm skandinávcům rusům atd. Nevidím v tom žádný rozdíl, a netahej sem multikulti to jsi celkem mimo. Ale i tak ti to vysvětlím ještě jednou - Jsou tu hráči kteří chtějí hrát na kronosu ale neumějí anglicky nebo umějí ale né tak dobře , ti ocení cz/sk guildu . Já se anglicky domluvím ale taky jsem rád v Cz/sk guildě kvuli tomu že proste s cz/sk lidma si pokecám mnohem lépe protože je to muj rodný jazyk . Jdi na nějaký EU ofi server a zjistíš že si tam jede většina guild svoje a je to MEZINARODNI.

- - - Updated - - -



Ok, nebudem tu řešit blbosti prostě si se vyjádřil že v guildě s cz/sk lidma být nechceš ok . Každej má svoji volbu.
 
Last edited:
nejsem nemec ani rus, abych jim do toho kecal, tady jsem mel potrebu se vyjadrit, protoze prave tohle vlakno preste vystihuje moje duvody k frustraci cechama IRL, proto taky neziju v cesku

kazdopadne hodne stesti s 40man raidama :whistling:
 
Top Bottom