• Dear Guest,

    You're browsing our forum as a Guest meaning you can only see a portion of the forum in read-only mode.
    To view all forum nodes and be able to create threads/posts please register or log-in with your existing account.

    TwinStar team

Hledám semi-casual gildu s přátelskými dospěláky

Shikari

Authorized
Joined
Dec 3, 2010
Ahoj!

Hledám gildu s dospělými hráči (sociálně a mentálně - občas i patnáctiletý kluk je rozumnější, než třicátník), kde odpoledne a v podvečer najdu lidi alespoň na random HC (tz 5+ lidí a levelcapu) a kde se dá mluvit i o jiných věcech, než jen o hře.

Jsem 28letý Brňák, introvert, cholerik, skeptik, cynik, dobrák, grammar nazi, SW tester, milovník Pratchetta, videoherní povaleč, tank srdcař, pug healer, DPSko, nenáviděč koček, gastroexperimentátor.

Po letech procházení všech možných i nemožných MMORPG a nějaké době hraní na Drak'thulu bych se rád vrátil k nostalgii CZ free serverů, kde jsem strávil mládí. Postrádám dobrý kolektiv a partu lidí, díky které by mě WoWko zase začalo bavit a začal bych si zase užívat jak AFK poflakování na chatu, tak nějaký PvE progress v uvolněnějším duchu bez stresu.
Doby, kdy pro mě realm first killy byly všechno, jsou dávno pryč a chci si hlavně odpočinout po práci, trochu si pokecat, alespoň trochu kvalitně si zahrát. Bez ješitností, bez rozmazlenosti, bez dohadů.

/cheer!
 
Top Bottom