• Dear Guest,

    You're browsing our forum as a Guest meaning you can only see a portion of the forum in read-only mode.
    To view all forum nodes and be able to create threads/posts please register or log-in with your existing account.

    TwinStar team

CZ / SK Guild

vzdyť je to v podstatě jedno : i kdyby třeba "Lamy a Burani" .

Máte představu kolik lidí ze začatku bude?

....myšleno v guildě.
 
Last edited:
vzdyť je to v podstatě jedno : i kdyby třeba "Lamy a Burani" .

Máte představu kolik lidí ze začatku bude?

....myšleno v guildě.

Právě nemáme proto založíme guildu kde by se sjedontila komunita CZ/SK a dále by se vidělo..
 
po launchi se mam obratit na jaky nick?

To ještě nevím :D Podle toho co se rozhodnem hrát každopádně budem asi jediná cz/Sk guilda na Ali a budem spamowat na chatu takže se určitě dozvíš včas :)
 
Takže jsme se s kámošema rozhodli sjednotit CZ/SK komunitu na Kronosu a založit CZ/SK guildu, ze začátku jen tak na pokec při expení a dle populace guildy by se rozhodlo co dál. Každopádně guildu založíme s borcema co hráli na K1,K2 . (Syber,Heilova,Vissi atd.)
Tímto apelujeme na hráče cz/sk komunity kteří mají zájem připojit se k nám !!!

Frakce - Aliance
Jméno guildy - Wannabe (ale není to ještě 100%)
cíl - sjednotit CZ/SK komunitu na kronosu , případně (dle populace a skillu hráčů v guildě ) se pokusit o PVE,PVP , užít si expení a poznat nové lidi.


( guildu založíme co nejdřív to půjde takže se nebojte nás oslovit in-game . )

Doufám že se nás tam sejde dost !! budem se těšit .

tak to tedy GOOD LUCK :lol:
 
jako vím, že to je prkotina, ale CZ guilda s anglickým názvem

wannabe


[ˈwɒnəˌbiː]

rádoby kdo ubohý napodobovatel koho napodobující někoho (seznam slovník)

to zní fakt hrozně :blink:
 
Last edited:
tak to tedy GOOD LUCK :lol:

Děkujem, já Vám přeji štěstí na na tom vašem ,,TOP,, serveru . Zrovna ty kterej si na vanille zakládáš musíš tam být velice spokojený :D

- - - Updated - - -

jako vím, že to je prkotina, ale CZ guilda s anglickým názvem

wannabe


[ˈwɒnəˌbiː]

rádoby kdo ubohý napodobovatel koho napodobující někoho (seznam slovník)

to zní fakt hrozně :blink:

Tuto guildu už máme na OFFi, navíc je zde napsáno že to není 100% , myslíš že nevíme co to znamená ?? nechápu proč to sem píšeš :) takže Ahoj

Jo a ještě jedna věc, podle tvé trapné teorie bude každá národnost mít název guildy ve vlastním jazyce ?? ... občas zapoj mozek

- - - Updated - - -

Přeju vám hodně štěstí! :smile:

Díky :)
 
Last edited:
Abys mi rozuměl, mě nevadí anglický název, jen tohle znělo dost špatně v obou jazicích. Umíš krasně přehnaně reagovat na naprosto slušný post. Hodně štěstí, naberte co nejvíc tobě podobných. :rolleyes2:
 
Abys mi rozuměl, mě nevadí anglický název, jen tohle znělo dost špatně v obou jazicích. Umíš krasně přehnaně reagovat na naprosto slušný post. Hodně štěstí, naberte co nejvíc tobě podobných. :rolleyes2:

Jde spíš oto že místo abyste podpořili snahu že tu někdo chce založit cz/sk guildu tak umíte jen ,,hatit,, ale sami nic nezaložíte. Někdy je lepší radši nic nepsat.
 
2.
Zase nedělej z CZ/SK komunity takové zlo. Prolezl jsem už docela dost i mezinárodních guild v různých MMO a pokud lidi uměli alespoň částečně dobře jazyk, tak se to od těch cz/sk moc nelišilo, spíš to kolikrát bylo ještě horší... (teda pravda, že Drak´thul sem raději taky neriskoval a šel na Defias...), rozhodně jsem v České komunitě (Twinstar, Kalgul, Mystic, Anthoria, Anglamen...) zažil ty nejlepší wow časy. Offik mě bohužel nikdy tolik nebavil (i když Cata i Pandy mě celkově, už nějak nebavily a Draenor jsem pak už ani nezkusil).

Vím, že kvalitní CZ guildy existují a mohou být i tady, chce to jen dost práce a no-life GuMa příp. fakt dobré oficíry.

1.
Alli je ok, lore se mi víc líbí a navíc početně tu zřejmě potřebuje pomoct, každej nechce hrát RPG za hrbáče a hrotit PvP kuli raciálce :cool2:
 
Taky si myslím, že takovou kritiku si cz/sk hráči nezaslouží. Já osobně prošel retail TBC - Cata v Cz/sk guildách server Wildhammer , CZAčko UAF a La resistance a to byli nejen guildy mezi první desítkou nej na servru a byly na vysoké úrovni a arogantní hráči se najdou všude na světě a ti se slézají k sobě, taková guilda potom stojí za prd. Na kronosu si nejsem úplně jistý, že guilda bude uspěšná skrz množství hráčů. Ale pokud bude alianční tak se určitě přidám a shodnotím jak to vypadá.
Přeji Vám hodně zdaru a třeba se potkáme :) HF&GL
 
Taky si myslím, že takovou kritiku si cz/sk hráči nezaslouží. Já osobně prošel retail TBC - Cata v Cz/sk guildách server Wildhammer , CZAčko UAF a La resistance a to byli nejen guildy mezi první desítkou nej na servru a byly na vysoké úrovni a arogantní hráči se najdou všude na světě a ti se slézají k sobě, taková guilda potom stojí za prd. Na kronosu si nejsem úplně jistý, že guilda bude uspěšná skrz množství hráčů. Ale pokud bude alianční tak se určitě přidám a shodnotím jak to vypadá.
Přeji Vám hodně zdaru a třeba se potkáme :) HF&GL

Nemáme žádné ambice zatím, jak jsem psal chceme sjednotit hráče kteří si při expení budou moct pokecat atd , jsou tu i hráči kteří třeba neumí anglicky a pro ně to bude lepší. To jestli se guilda chytne nebo ne to už bude záležet na dalších faktorech. Ale základ je zlepšit si expení a pokecat. Alianci jsme se rozhodli hrát kvuli tomu že hodně faktorů naznačuje že Horda bude mít větší popku jinak bysme jí nejspíš hráli také. To donekonečna nadávání na cz/sk komunitu je mimo, jak už tu lidi psali špatní a dobří hráči jsou všude.
 
2.
Zase nedělej z CZ/SK komunity takové zlo. Prolezl jsem už docela dost i mezinárodních guild v různých MMO a pokud lidi uměli alespoň částečně dobře jazyk, tak se to od těch cz/sk moc nelišilo, spíš to kolikrát bylo ještě horší... (teda pravda, že Drak´thul sem raději taky neriskoval a šel na Defias...), rozhodně jsem v České komunitě (Twinstar, Kalgul, Mystic, Anthoria, Anglamen...) zažil ty nejlepší wow časy. Offik mě bohužel nikdy tolik nebavil (i když Cata i Pandy mě celkově, už nějak nebavily a Draenor jsem pak už ani nezkusil).

Vím, že kvalitní CZ guildy existují a mohou být i tady, chce to jen dost práce a no-life GuMa příp. fakt dobré oficíry.

1.
Alli je ok, lore se mi víc líbí a navíc početně tu zřejmě potřebuje pomoct, každej nechce hrát RPG za hrbáče a hrotit PvP kuli raciálce :cool2:

Původní Official vice méně do TBC naprosto unikatni zážitek zbytek uz jen kříšení zašlé slávy. WotLK byl dobry co se týče Lore asi jen do Wrathgate animace pak už to nebylo nic moc.

Nicméně s tebou naprosto souhlasím že CZ/SK komunita není žadné zlo a vždy je to o "dospělých" lidech ať uz duchem nebo věkem :)

ad 1/ Vždy jsem hrál za Hordu tak teď mě kamarád ukecává že bychom to měli zkusit za Ally :) no uvidíme :)
 
zdary, chtěl bych postupem času založit česko/slovenskou guildu u hordy :) kdyžtak pak in game whisp Blademaster :)
 
Zdravim, rád bych se vás zeptal, jak to celé dopadlo? Viděl jsem už ve hře pár (zřejmě) českých guild. Jak se nakonec jmenujete a popřípadě, jak to jde? Díky
 
chci se zeptatz, hraje tu nekdo na kronosu(guilda...?), mam to skusit? nebo už je tu zas jen server o 50 hracich?
 
Kronos je medzinárodný server, teda je tam viac ludí, neviem presne ale je to 400-1000 online (odhad) :smile: určite nie 50...
P.s. dá sa tam lahko zarobiť predajom postáv, vidz ich aukciu:laugh:
 
Top Bottom