• Dear Guest,

    You're browsing our forum as a Guest meaning you can only see a portion of the forum in read-only mode.
    To view all forum nodes and be able to create threads/posts please register or log-in with your existing account.

    TwinStar team

Horde To Polish Players / do graczy z Polski

Wiracha

New Member
Joined
Nov 8, 2015
Witam!
Orientujecie się Panie i Panowie z grubsza, jak wielu rodaków gra na tym serwerze po stronie Hordy?
Jestem tutaj bardzo świerzym graczem, mniej więcej od dwóch dni nie widziałem jeszcze rodzimo brzmiących nicków i nazw. Stąd dedukcja, że nie jest nas zbyt wielu ( kto by pomyślał że kiedykolwiek trafi się to na dużym serwerze wowa ) ;p
Oczywiście nick nie musi brzmieć słowiańsko, niemniej na worldzie również brak odzewu na moje pytania, kiedy stawiane są one w rodzimym języku.

Ewentualnie, co myślicie o spróbowaniu stworzenia polskiej Gildii?
Było by na tylu graczy?
 
Witaj, gram w hordzie shamankiem, nick: Tornadozzer
na wszelkie rodzime akcje typu gildia na poziomie, pisze się! Do zoba w grze. FOR THE HORDE ALBO W MORDE :D
 
ja juz gram od dluzszego czasu i spotkalem tylko jednego polaka. jesli chodzi o jakies grupowanie sie to jestem za:)Horda oczywiscie, nick- Demonolog
 
Siemka. Małe info :)
Istnieje polska gildia kompania z Southshore, ale po stronie Ally :) Jezeli jestescie zainteresowani pograniem razem, to polecam dolaczyc :D Zainteresowanych polecam napisać do Znachorki lub Krangara lub mnie, Grimpala :)
 
Witam serdecznie

Z uwagi że został zamknięty najbardziej popularny serwer prywatny WOW-a pytam czy są Polacy którzy grają po stronie Hordy. Po stronie Ally jest polska gildia a czy w Hordzie też jest ?
 
Witam serdecznie

Z uwagi że został zamknięty najbardziej popularny serwer prywatny WOW-a pytam czy są Polacy którzy grają po stronie Hordy. Po stronie Ally jest polska gildia a czy w Hordzie też jest ?
Jest. Nazywa się "ELEGANCKO".
 
Jestem chętny do gry z jakimś rodakiem po stronie Hordy lecz mam dopiero 6 lvl!! :(
Jeśli jest ktoś chętny dodawać na Kronosie I nick to mjtobi
Mogę grać o każdej porze!
Warrior
 
Top Bottom